>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament duplex në shitje me pamje nga liqeni, Pogradec

Pamje nga liqeni!

2+1

105m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super apartament duplex pranë qendrës Pogradec. Apartamenti ka pamje nga liqeni dhe është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe i ndërtuar me punime shumë cilësore. Sipërfaqja e apartamentit është 105 m2. Ka tiplogji 2+1, i organizuar në: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Është i pajisur në çdo dhomë të tij me kondicioner dhe shitet totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e 6, me ashensor.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.