>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament, dyqan, bodrum dhe garazh në shitje ose qera tek Lagjia 9, Korçë

2+1

176m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera apartament + dyqan + bodrum + garazh tek Lagjia 9, Korçë tek apartamentet e reja. Ka sipërfaqe totale ndërtimi 176 m2.Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe ndërtimi 90 m2. Dyqani ka sipërfaqe 40 m2. Bodrumi ka sipërfaqe 16m2 dhe është i përshtatur për kantinë vere. Garazhi ka sipërfaqe 30 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe shkallët për të zbritur në bodrum. Shitet 100.000 euro, i diskutueshëm. Qera 35.000 lekë/muaji.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.