>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me Qera – Bllok, Tiranë

2+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera në Bllok, në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit.
Apartament është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri, me ashensor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.