Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera, Bulevardi Fan Noli Korçë

2+1

85m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet apartament me qera, Bulevardi Fan Noli, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 85 m2. Ndodhet në katin e 8 me ashensor. Apartamenti është i mobiluar dhe ka të gjitha kushtet e nevojshme, është i pajisur me kondicioner. Qera 25.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.