Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera, Bulevardi Fan Noli, Korçë

1+1

58m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet apartament me qera, Lagjia 4, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 58 m2 dhe tipologji 1+1. Ndodhet vetëm 5 min larg nga qendra e qytetit. Apartamenti është totalisht i mobiluar, me kondicioner. Ndodhet në katin e dytë banim, me ashensor. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 20.000 lekë/muaji.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.