>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me Qera – Bulevardi i Ri, Tirane

2+1

121m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me Qera – Bulevardi i Ri, Tirane
Jepet apartament me qera tek Bulevardi i Ri, Rruga Karl Gega, Tirane. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor, kati i 6. Apartamenti ka sipërfaqe të brendshme  105.59 m2, siperfaqe totale 122.09 m2 dhe  me tipologji 2+1+2 tualete dhe verandë me sipërfaqe 130 m2. Eshtë totalisht i mobiluar. Qeraja 500 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni! +355682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.