>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera-Currila

2+1

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë apartament me qera me pamje nga deti tek Currilat, Durrës. Apartamenti ka sipërfaqe 100m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 4 të një godine me ashensor. Apartamenti ka dhe mundësi parkimi. Preferohen vetëm të huaj.
Cmimi i qerasë 400 Euro/muaj. (Me 1 vit parapagim)
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.