>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera- Komuna e Parisit

None

70m²

Me qera

480€

Më intereson

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet pas kika 2, përballë shkolles At Zef Pëllumbi. Eshtë i orientuar nga perëndimi. Ka sipërfaqe 70 m2 dhe është i ndricuar plotësisht. Apartamenti është i sapo përfunduar dhe i mobiluar. Organizohet në një sallon ndarës, ambjenti i ndenjes dhe kuzhina, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e 7-të, pallat i ri. Qeraja 480 €/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.