>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera, Lagjia 12, Korçë

2+1

80m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Lëshohet me qera apartament në Lagjen 12, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e 1 banim. Është pjesërisht i mobiluar. Është I organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Çmimi 25,000 lekë/muaj. Ndodhet në një zone të mire dhe të preferuar të qytetit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.