>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera, Lagjia 15, Korçë

1+1

60m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Leshohet me qera apartament në Lagjen 15, Korçë. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe ndodhet në katin e parë dhe ka nevojë për rregullim. Apartamenti është i pamobiluar. Çmimi 10,000 lekë në muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.