>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera, Lagjia 2 Korçë

2+1

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me qera në Korçë, Lagja 2, mbrapa Kinemasë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 100 m2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe dy ballkone, ndodhet në katin e dytë banim. Apartamenti është ndërtim i ri, i mobiluar më të gjitha mobiljet dhe pajisjet elektro-shtëpiake. Gjithashtu është i pajisur dhe me sistem kamerash. Zona është një nga zonat më të preferuara të qytetit, më të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.