>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera, Lagjia 3 Korçë

Zonë e qetë!

2+1

80m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera, Lagjia 3 Korçë. Ndodhet në katin e tretë të një vile tre katëshe. Apartamenti ka sipërfaqe 80 m2 dhe është i organizuar në: dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe tre ballkone. Ka punime shumë cilësore dhe është i pabanuar më parë. Jepet me qera i mobiluar. Ndodhet në një lagje shumë të mirë dhe të preferuar të qytetit me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme. Cmimi 35,000 lek/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.