>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera në Lundër, Tiranë

2+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me qera në Lundër, Tiranë.
Ofrojmë apartament luksoz me qera me tipologji 2+1+post parkimi ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin  0 të një godine të re me ashensor. Apartamenti ka oborr dhe jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është larg zhurmës së qytetit dhe zonë mjaft e preferuar.
Cmimi i qerasë është 1500 Euro/muaji.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.