>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera në qendër, Korçë

2+1

90m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament në qendër, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i gjithi i mobiluar. Ndodhet në katin e dytë banim. Është i vendosur në një zone shumë të preferuar të qytetit me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 25,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.