>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera në Qendër, Korçë

2+1

120m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament në Qendër, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 120 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar, ndodhet në katin e dytë banim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.