>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera – Rr. Barrikadave, Tiranë

3+2

164m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për qera apartament me tipologji 3+1+2 në Tiranë, Rruga e Barrikadave, pranë qendrës Galeria.
Apartamenti ka një sipërfaqe 164 m2, ndodhet në katin e 9, të një pallati 11-katësh me dy ashensorë. Organizohet në ambjentin e ndenjes dhe kuzhina, 3 dhoma gjumi, një ballkon dhe 2 tualete.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë kontemporane, me sistem chiller, i investuar totalisht.Cmimi i qerasë 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.