>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera-Stadiumi Arena, Tiranë

2+1

95m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë apartament me qera në një ndër zonat më të preferuara dhe kërkuara te qytetit tek Stadiumi Arena. Apartamenti posedon sipërfaqe 95m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenit ndodhet në katin e 5 të një godine të mirëadministruar me ashensor. Jepet me qera pjesërisht i mobiluar.
Cmimi i qerasë 600 Euro/muaj.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.