>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera – TEG

1+1

70m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rezidenca Sofia, Teg. Rezidenca është ndërtim i vitit 2021. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m², ndodhet në katin e 2-të banim. Apartamenti organizohet në një sallon të bollshëm së bashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.Apartamenti është i mobiluar. Cmimi 700 €/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.