>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek 21-Dhjetori, Tiranë

2+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me qera tek 21-Dhjetori, Tiranë.
Me tipologji 2+1+2, apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të mirë administruar me ashensor. Jepet me qera i mobiluar në mënyrë luksoze. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 550 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.