>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek ish Bashkia, Korçë

3+1

130m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Ish Bashkia, Lagjia 7, Korçë. Apartamenti ka tipologji 3+1, me organizim sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkone. Është i mobiluar dhe ndodhet në katin e 2 banim, pallat i ri me ashensor. Disponon kondicioner. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi i qerasë 25,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.