>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Lagjia 10, Korçë

2+1

85m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Lagjia 10, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1, i pa mobiluar. Ndodhet në katin e gjashtë banim, ndërtim pa ashensor. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi i qerasë 10.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.