>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Lagjia 10, Korçë

2+1

85m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Lagjia 10, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim, me ashensor. Jepet me qera i pa mobiluar. Cmimi 12.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.