>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Lagjia 13, Korçë

1+1

75m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek zona e Trekëndëshit, Korçë. Apartmenti ka tipologji 1+1 dhe është i mobiluar me kushte bashkëkohore. Ndodhet në katin e dytë, në një vilë 3 katëshe, ndërtim i ri. Cmimi 20.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.