>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Lagjia e Re, Korçë

2+1

180m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Lagjia e re, Korçë. Apartamenti ndodhet në katin e pare të një vile, ndërtim i ri. Ka sipërfaqe 180 m2 dhe tipologji 2+1+ballkon. Apartamenti jepet me qera i pa mobiluar. Lagjia është mjaft e qetë dhe e sistemuar. Cmimi 20.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.