>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Pazar i Ri, Tiranë

2+1

80m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me qera tek Pazar i Ri, Tiranë.
Ofrojmë apartament me qera me sipërfaqe totale 80m2 ku 67m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i qerasë është 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.