>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Rruga e Ersekës, Korçë

3+1

110m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Rruga e Ersekës, Korçë. Ndodhet në katin e parë të një vile tre katëshe. Ka tipologji 3+1 dhe është pjesërisht e mobiluar. Cmimi 15,000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.