>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Sheshi Wilson, Tiranë

2+1

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me qera tek Sheshi Wilson, përballë Juridikut, Tiranë.
Apartamenti ka tipologji 2+1 + 2 ballkone dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të mirëmbajtur dhe me ashensor. Jepet me qera i mobilur në mënyrë moderne, i investuar dhe i pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.