>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Square 21

1+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Square 21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj. Jepet apartament me qera në një kompleks të ri, pranë 21-Dhjetorit, ISh-Parku Autobuzave. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe ndodhet në katin e 7. Eshtë totalisht i mobiluar dhe me pajisje cilësore. Nuk është i banuar më parë.
Qeraja është 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.