>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo

1+1

70m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë Stadiumit Dinamo.
Apartamenti organizohet në dhomë gjumi, një ambjent kuzhine dhe ambjent pritës njëkohësisht, dhe ballkon. Ka një sipërfaqe prej 70 m2.
Ndodhet në katin e dytë dhe posedon certifikatë pronësie.
Cmimi i qerasë 500 Euro/muaj.

Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.