>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera tek Zogu i Zi, Tiranë

2+1

150m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament me qera tek Zogu i Zi, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 150m2, ku 100m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 50m2 është sipërfaqja e verandës. Apartamenti ka tipologjinë 2+1, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë garderobe, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 3 të një godine të re me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë është 1000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.