>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera-Tiranë

3+2

150m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga “3 Vëllezërit Kondi”. Me një sipërfaqe prej 150m2, apartamenti ka tipologji 3+1+2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe është i investuar në detaje.
Cmimi i qerasë 550 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.