>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament me qera-Tiranë

2+1

80m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti me qera ndodhet tek Ish-Parku i Autobusave, në një ndër zonat që i ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka sipërfaqe 80m2 dhe tipologji 2+1. Jepet me qera pjesërisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine me ashensor.
Cmimi i qerasë 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.