>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje afër Kamelia Resort, Shkëmbi i Kavajës

Shumë afër me detin !

2+1

85m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament afër Kamelia Resort, Shkëmbi i Kavajës. Ka tipologji 2+1+2 tualete dhe siperfaqe 85 m2. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri shumë te mirëmbajtur. Gjithashtu ka dhe garazhin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.