>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Ambasada Amerikane

2+1

144m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje, tek Ambasada Amerikane, Tiranë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 144 m2 dhe tipologji 2+1 + post parkimi.Organizohet në ambjent ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete. Eshtë i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me hipotekë.Ndodhet në një pallat të ri, me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.