>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Bllok

3+1

148.81m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Struktura e pozicionuar në zonën më elitare të Tiranës është projektuar me shkallëzime në 3, 4, 5, 6, 7, 8 dhe 9 kate dhe 2 kate nëntokë. Shtrirja më e madhe e objektit bëhet përgjatë rrugës në orientimin jugor, ku për shkak të dendësisë së lartë të ambienteve perfitohet një fasadë me ritëm të madh çarjesh. Logjika e arkitekturës konsiston në trajtimin e një volumi sa më të pastër estetikisht. Ndodhet tek Rruga Moskat, Mbrapa LSI. Veshja me fasadë të ventiluar i siguron objektit një varg avantazhesh përfshirë ruajtjen e temperaturës dhe parandalimin e lagështisë. Rëndësi i është kushtuar dhe rrjetit të aspirimit dhe kondicionimit duke i bërë aspirimin e kuzhinave me linjë të veçantë për çdo apartament dhe sistemi i ngrohje ftohje është me sistem multijet.
Shitet apartament me tipologji 3+1, në katin e 5. Apartamenti ka sipërfaqe totale 172.57 m2, sipërfaqe e brendshme e apartamentit 143.81 m2.
Sipërfaqe tarrace 58.5 m2.
Shitet 3000 E/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.