>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje -Bllok

Zonë e kërkuar

3+1

124m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 3+1+ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe 124 m2.
Apartamenti organizohet në sallon ndenje +kuzhinë, 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon qe ofron pamje direkte nga rruga kryesore. Apartamenti është i mobiluar këndshëm. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranë dhe ofron shumë facilitete. Së bashku me apartamentin shiten dhe dy garazhe secili nga 15 m2. Adresa:Rruga Brigada VIII,Tiranë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.