Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje- City Center Korçë

Zonë e qetë!

2+1

115m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje tek City Center, Korcë.

Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe sipërfaqe 115 m2. Ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ka sistem ngrohje. Apartamenti ndodhet në një lagje mjaft të qetë dhe të zhvilluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.