>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Dajt, Tiranë

2+1

104m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Dajt, Linzë Tiranë. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 tualete dhe ballkon. Sipërfaqja totale e apartamentit është 104 m2 dhe sip. e brendshme 93.4 m2. Apartamenti ndodhet në katin e tretë, në një godinë të re. Kjo zonë ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode.
Cmimi i shitjes 850 Euro/m2. Së bashku me apartamentin shitet dhe një garazh me sipërfaqe 35 m2 dhe me cmim 10’000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.