>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje Drilon, Pogradec

3+2

150m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Drilon, Pogradec. Ndodhet shumë afër liqenit. Apartamenti ka sipërfaqe 150 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 1 dhomë ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha kushtet, ka ngrohje e gjithë shtëpia me pelet, gjithashtu ka dhe oxhak. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.