Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Durrës

Plazh, pamje nga deti

2+1

106m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës, Rrota e Kuqe. Me vendndodhje shumë të mirë, vija e parë, me pamje nga deti. Pallati është i ri, me ashensor, pa dëmtime nga tërmeti. Apartamenti ka tipologji 2+1+verandë dhe ndodhet në katin e 4 banim. Sipërfaqja e tij është 106 m2.Eshtë i mobiluar sipas stilit bashkëkohor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.