>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Durrës

1+1

78m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje ne Durres.
Ofrojmë për shitje apartament me tipologji 1+1 dhe dy ballkone me nje siperfaqe 78 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe  është i organizuar në sallon i cili bën ndarjen në ambjentet e tjera të apartamentit, një dhomë ndenje dhe kuzhina, një dhomë gjumi dhe tualet. Dhomat kanë akses në ballkon.Ndodhet në një ndër zonat më të preferura për pushim.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

in[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.