>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Durrës

1+1

50m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti në shitje ndodhet në Golem. Me një sipërfaqe prej 50m2, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 50000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.