Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Durrës- Cmimi Okazion

1+1

54m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës. Me vendndodhje shumë të mirë në zonën e plazhit, buzë detit. Pallati përbëhet nga pesë kate, me hipotekë dhe në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ka tipologji 1+1 + ballkon dhe ndodhet në katin e tretë banim. Sipërfaqja e tij është 54 m2. Shitet i mobiluar, organizohet në sallon- kuzhinë, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.