Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Durrës

3+2

130m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament tek Stacioni i Trenit, Durrës. Apartamenti ka tipologji 3+1+2.Ka sipërfaqe 130 m2.Ndodhet në katin e fundit, kati i 8.Pallati është i ri, me ashensor, buzë rruge kryesore.Apartamenti është totalisht i investuar , mobilim bashkëkohor dhe ofron një super pamje për shkak të verandës.Cmimi i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.