>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje – Farmacia 10, Arlis Ndertim, Tiranë

2+1

113.5m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament te Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Tiranë. Ka tipologji 2+1 i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 113.5 m2, nga të cilat 97 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 16.5 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e 3 banim, me ashensor, ndërtim i ri. Apartamenti ka të përfunduar fazën e suvasë dhe në procesim me fazat e tjera. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Shitet 1200 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.