Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Garda Tiranë

2+1

120m²

Në shitje

Përshkrimi

Pranë Gardës, Tiranë shesim apartament me sipërfaqe 120 m2. Eshtë i organizuar në sallon ndjenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe korridor që jep akses në pjesët e tjera të apartamentit. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të populluar dhe ofron facilitete të shumta. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni.

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.