>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Golem

2+1

89m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti për shitje ndodhet pranë Kompleksit Grand Blue Fafa. Posedon një sipërfaqe prej 89m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine të mirëadministruar pa ashensor. Orientimi i apartamentit është Perëndim. Apartamenti ka mobilim modern dhe është i investuar në detaje. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar gjatë sezonit veror.
Cmimi i shitjes 95000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.