>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Golem

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament pranë Hotel Flower, në Golem. Apartamenti ka sipërfaqe prej 75m2 dhe tipologji 1+1+2 ballkone. Ndodhet në katin e 4 të një godine të mirë-administruar pa ashensor. Jepet për shitje bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Cmimi i shitjes 45000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.