>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Golem

2+1

75.5m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1 në Golem,mbrapa kompleksit FAFA.Ndodhet brenda një kompleksi të mirëmenaxhuar me roje sigurimi edhe pastrimi. Ujë edhe drita 24orë.
Apartamenti ndodhet në katin e parë, ka sipërfaqe netto 75.5 m2. Organizohet në ambjent ndenje me ndricim natyral gjithë ditën, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Ambjenti ësht i pabanuar më parë dhe totalisht i investuar, me punime dhe pajisje cilësore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.