>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Grand Blue Fafa Resort, Golem

2+1

84m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Super apartament në shitje i pozicionuar në Golem, ngjitur me Grand Blue Fafa Resort.
Apartamenti ka sipërfaqe të brendshme 84 m2 dhe organizohet në ambjentin e ndenjes dhe kuzhina, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon që ofron pamje nga deti. Ambjenti ka ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Ka distancë 50 metra nga deti.Posedon certifikate pronësie. Prona ofron dhe një mundësi të mirë investimi pasi zona është mjaft e kërkuar sidomos gjatë sezonit veror, nga vendas dhe të huaj. Cmimi i shitjes 95’000 €.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.